• Неодамнешно
Жени Мини Фустани Дозвола Цврсти Шевови Со Шевови Сјајна Клупска Обвивка Фустан Со Долги Ракави Розова
zoom_in

Жени Мини Фустани Дозвола Цврсти Шевови Со Шевови Сјајна Клупска Обвивка Фустан Со Долги Ракави Розова

DEN 399.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Најдобро за пролет, лето и fall.01 "Ракав : 58cm/22.Специјалниот дизајн со светки и шлиц го прави посекси и попривлечен за носење. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 94cm/37.Дишење и одлично за носење цел ден. висат или линија сува. ●Погоден за повеќето луѓе●Имаме широк спектар на големини, со еластични ремени погодни за сите типови на тело.

Избор на купувачи..