• Неодамнешно
Жените Сандали Дозвола
zoom_in

Жените Сандали Дозвола

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Рамни Сандали Исклучително Удобни Слајдови Сандали Секојдневни Сандали Во Нов Стил и Влечки со Рамно Дно за Надворешни Летни Атлетски Сандали на Отворено на Плажа. Пол : Жени. Погодна Пригода : Одмор; Плажа. Сцени : Отворено; Затворен. Стил : Секојдневни, Едноставни Зборови : Женски Сандали Материјал : Метод На Мешање : Стил На Лизгање : Тркалезно Пакување Со Прсти : 1 Табела За Чевли Во Пар : Големина : 35 Должина на Стапалото : 22,5 см/8,86 " ЕУ : 35 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 САД : 4,5 . Големина : 36 Нога Должина : 23см/9.06 " ЕУ : 36 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3.5 САД : 5.5 . Големина : 37 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25 " ЕУ : 37 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 САД : 6 . Големина : 38 Нога Должина : 24см/9.45 " ЕУ : 37.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 САД : 6.5 . Големина : 39 Должина На Стапалото : 24,5 см/9,65 " ЕУ : 38 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 САД : 7 . Големина : 40 Нога Должина : 25см/9.84 " ЕУ : 39 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 САД : 7.5 . Големина : 41 Должина На Стапалото : 25,5 см/10,04 " ЕУ : 40 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6,5 САД : 8,5 . Големина : 42 Нога Должина : 26см/10.24 " ЕУ : 40.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 САД : 9 . Големина : 43 Должина На Стапалото : 26,5 см/10,43 " ЕУ : 41 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7,5 САД : 9,5 Женски сандали. Женски Слајд сандали. Женски Клин Сандали. Отворено Плажа Сандали. Се Лизгаат Мазги Без Грб.

Избор на купувачи..