• Неодамнешно
Здраво, ФЕНСИ Туја Лцд Паметен Сензор За Влажност На Температурата Дневна Соба Спална Соба Мобилен Телефон Далечински Управувач Интелигентен Уред
zoom_in

Здраво, ФЕНСИ Туја Лцд Паметен Сензор За Влажност На Температурата Дневна Соба Спална Соба Мобилен Телефон Далечински Управувач

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете. Лесен за употреба : можете да поставите ограничување на температурата и влажноста.Соодветни места : овој паметен сензор за температура е добар за дневна соба, спална соба, хотел, канцеларија и многу други локации. Кога температурата или влажноста ќе ги надминат границите, сензорот ќе испрати известување до вашиот телефон. Соодветни места : овој паметен сензор за температура е добар за дневна соба, спална соба, хотел, канцеларија и многу други локации. Далечински управувач : овој мерач на влажност на температурата може да го контролира вашиот домашен апарат, како што е климатик, врз основа на температурата и влажноста. 60х63х25мм/2, 36х2, 48х0, 98 инчи. Лесно за читање : Овој мерач на температура и влажност на лцд е дизајниран со голем екран што може јасно да прикажува информации.Опсег на мерење на влажност : 0-99% RH.

Избор на купувачи..