• Неодамнешно
Без граници женски ребро ками
zoom_in

Без граници женски ребро ками

DEN 543.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мора да имате додаток на вашата секојдневна гардероба. Овој плетен плетен ками од без граници е направен во мека ткаенина за ладен, удобен изглед и чувство, убаво спарување со фармерки, хеланки и здолништа за флерти, топло време ансамбл. Моделот е 5’10 ”и носи големина на вратот со големина M. Без ракави. Brushed Ribbed Try Design. Истегнување ткаенина. 89% полиестер/11% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ребрестиот Ками на јуниори од без граници.

Избор на купувачи..