• Неодамнешно
вофејдо Машки Фустан Кошули, Мажи Пролет Пролет И Зима Обичен V Вратот Цврста Маица Со Долги Ракави Врвна Блуза, Маици За Маж, Поло Маици За Мажи Каки 3ХЛ
zoom_in

вофејдо Машки Фустан Кошули, Мажи Пролет Пролет И Зима Обичен V Вратот Цврста Маица Со Долги Ракави Врвна Блуза, Маици За Маж,

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Големина : С Биста : 100см/39.37" Рамо : 45см/17.72 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 70см/27.56". Големина : М Биста : 105см/41.34" Рамо : 46см/18.11 "Ракав : 62см/24.41 " Должина : 71см/27.95". Големина : Л Биста : 110см/43.31 "Рамо : 47см/18.50" Ракав : 63см/24.80 "Должина : 72см/28.35". Големина : XL Биста : 115cm/45.28 "Рамо : 48cm/18.90" Ракав : 64cm/25.20 "Должина : 73cm/28.74". Големина : XXL Биста : 120cm/47.24" Рамо : 49cm/19.29 "Ракав : 65cm/25.59 " Должина : 74cm/29.13". Големина : XXXL Биста : 125cm/49.21 "Рамо : 50cm/19.69" Ракав : 66cm/25.98 "Должина : 75cm/29.53". Големина : XXXXL Биста : 130cm/51.18 "Рамо : 51cm/20.08" Ракав : 67cm/26.38 "Должина : 76cm/29.92". Големина : ХХХХХХЛ Биста : 135см/53.15" Рамо : 52см/20.47 "Ракав : 68см/26.77" Должина : 77см/30.31 " Карактеристики : ① Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. ①Прилики,Удобните материјали се многу погодни за плажа и секојдневни, и јас ќе ви се допаднат. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. ●Прилики●Машкото палто е одличен избор за работа, секојдневно и излегување. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја големината на сликата пред да поставите . Задоволителна услуга : ние што нашите клиенти можат да добијат извонредни производи по разумни цени и одлична услуга за клиентите. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате, ние може да ви помогне брзо и ефикасно.

Избор на купувачи..