• Неодамнешно
Плус Големина Кошули Врвни Жени Секојдневен Печатење Со Долго Копче Цвет Гроздобер Блуза Кошула Шарени Ракави Женска Блуза
zoom_in

Плус Големина Кошули Врвни Жени Секојдневен Печатење Со Долго Копче Цвет Гроздобер Блуза Кошула Шарени Ракави Женска Блуза

DEN 335.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стил : Лежерна, модна должина на ракавот : Долги Ракави Повод : Секојдневно, Дневно2.Многу кул за носење,Gender : Womens1.It изработена е од висококвалитетни материјали, ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носењејака : о-Врат забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Должина : редовен материјал : пакетот за мешавина од памук вклучува : 1 ЕЕЗ Топс4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта!Декорација : Ниту едно миење раце и миење машини не е ВО РЕД5.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.3. дизајнот ве прави попривлечни обични Маици за Женска Табела : . Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106см/41.73" Ракав : 56см/22.05" Рамо : 49см/19.29" Должина : 76см/29.92"Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 111см/43.70" Ракав : 56.5 см/22.24" Рамо : 50СМ/19.69" ДОЛЖИНА : 77.5 см/30.51"големина : xl Us : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 116cm/45.67" ракав : 57cm/22.44" РАМО : 51.5 CM/20.28" Должина : 79cm/31.10"големина : 2xl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 Биста : 121см/47,64" ракав : 58см/22,83" рамо : 52,5 см/20,67" должина : 80,5 см/31,69"големина : 3хл сад : 16 велика британија : 20 Еу : 46 Биста : 126см/49,61" ракав : 58,5 см/23,03" рамо : 54см/21,26" должина : 82СМ/32.28"ГОЛЕМИНА : 4хл Сад : 18 Велика британија : 22 еу : 48 Биста : 131см/51.57" ракав : 59см/23.23" Рамо : 55см/21.65" Должина : 83.5 СМ/32.87"Големина : 5хл сад : 20 велика британија : 24 еу : 50 Биста : 136см/53.54" Ракав : 60см/23,62" РАМО : 56,5 СМ/22,24" должина : 85см/33,46" повод : Секојдневен,дневен. Пол : Жени. 5.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна Рекреација,Дома. Стил : Секојдневен,моден. Забележете Дека Малата Разлика Во Бојата Треба Да Биде Прифатлива Поради Светлината И Екранот. Простор Т Кошули Со Долги Ракави За Жени Компресија Кошула Жени Женски Кошули Компресија Кошула Јуниори.

Избор на купувачи..