• Неодамнешно
Гилисо Женски Обичен Маица Краток Ракав В-Вратот Дуксер Блуза
zoom_in

Гилисо Женски Обичен Маица Краток Ракав В-Вратот Дуксер Блуза

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Моден Обичен Маица Краток Ракав В-Вратот Дуксер Блузи Мода Мода Обичните Маица Краток Ракав Дуксер Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : ✿Polyester1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Платформа супер добро рангирање на податоците3.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома.4.Овој Лесен, Костум е совршен за тие денови!5.Нега На облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Вашиот Фустанпроизвод information : Gender : Womens Collar : Style : Casual,fashion,Brief,Formal,Vintage Occasion : Casual,Daily,Beach,Забава и миењето раце и машинското перење е Окпакет вклучуваат : 1 ЕЕЗ Врвна Големина. Сад Велика БРИТАНИЈА Еу Биста Должина XL X-Големи 10 14 40 122cm/48.03 "69cm/27.17" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122см/48.03 "Должина : 69см/27.17" тој нуди шик привлечност која е совршена за бремена жена. Овој лесен производ нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Избор на купувачи..