• Неодамнешно
Направи Главата Спин Хипстер Очила Був Машки Графички Маица Маици Бриско Брендови Л
zoom_in

Направи Главата Спин Хипстер Очила Був Машки Графички Маица Маици Бриско Брендови Л

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Знаете дека сакате да имате уште една печатена маичка. Ова е она што треба да го носите ако сте поддржувач на посвојување не купување домашни миленици. Не преминувајте на правење на овој дел од вашата гардероба! ГОЛЕМИНА ГОЛЕМА : Постигнете совршено вклопување со нашата големина голема, со ширина на градите/предна должина од 22 "х 30", обезбедувајќи удобен и ласкав изглед. КЛАСИЧЕН КРОЈ ЗА СИТЕ : Доживејте безвременски стил со нашиот класичен крој, дизајниран за полабаво вклопување што одговара и на мажите и на жените. Оваа унисекс облека е неверојатно разноврсна. ЛЕСНИ УПАТСТВА ЗА НЕГА : Одржувањето бара минимален напор со нашите удобни и без проблеми упатства за нега. Само измијте ја машината во ладна вода, исушете ја на ниско ниво и избегнувајте пеглање за да ја задржите чистата состојба.

Избор на купувачи..