• Неодамнешно
Супер Должност Супер Кабина Трчање Одбори 17-Форд Супер Должност Супер Кабина Црна РБ2-Т Серија Ромик-Пар
zoom_in

Супер Должност Супер Кабина Трчање Одбори 17-Форд Супер Должност Супер Кабина Црна РБ2-Т Серија Ромик-Пар

DEN 2400.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : Серијата RB2 е следната генерација На Класични Табли за Трчање. Достапно Во Црно. ШЕСТЕ инчи широк RB2 е достапен за SUV, УВЕЗЕНИ И домашни камиони НА CUV.Детали : Изработени Во Европски Класичен Европски Стајлинг дизајниран За Денешни Камиони и suva ' e ' s Aircraft одделение алуминиум450 килограми капацитет на тежина од две табли за трчање вклучуваше држачи за монтирање со тешка должност и вклучен хардвер Возило Специфично За прилагодена Површина од 6 Инчи Со технологија За Обезбедување На Зафат полиран нерѓосувачки Челик и анодизирана боја за лесно одржување Црна доживотна Гаранција 2017-2019 ФОРД СУПЕР должност супер кабина супер Должност Супер Кабина трчање одбори 17-19 форд супер должност супер кабина црна рб2-т серија ромик - пар (2).

Избор на купувачи..