• Неодамнешно
Супер Црвен Блок Мадрид Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
zoom_in

Супер Црвен Блок Мадрид Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Супер Црвена Маица Од Мадрид го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има супер Црвен Блок мадрид отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Избор на купувачи..