• Неодамнешно
материјали За печење Алатка За Тркалање Лента Лента Фондани Секачи За Шеќер Игла Торта Втиснувач Рофка Кујна,Јадење И Бар + како што е прикажано
zoom_in

материјали За печење Алатка За Тркалање Лента Лента Фондани Секачи За Шеќер Игла Торта Втиснувач Рофка Кујна,Јадење И Бар +

DEN 111.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Фондани Лента Лента Машина Шеќер Занает Алатка Торта Тркалање Игла Втиснување Rofcaspecication : 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : Пластикатип : Алатки За Тортакарактеристика : Порибено, Еко-Пријателскибојка : Големина На Кутија : 9,5*4кмпакет вклучен : 1х Фондани Лента Лента Машина Шеќер Занает Алатка Торта Тркалање Игла Втиснување Рофканот : 1.Под влијание на светлината и дисплејот, разликата во бојата може малку да се намали.2.Поради рачно мерење, ве молиме дозволете разлики во големината околу 1-3см. Ви благодариме за разбирањето. кујнски материјали. кујна организација кујнски крпи кујнски мат кујнски гаџети кујнски декор кујнски килими кујнски мијалник славини кујнски корпи кујнски славини кујнски прибор поставете кујна остров кујна маса. Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.1.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и цената е поволна, ве молиме бидете сигурни да купите!2.Во однос на информациите за производот, се препорачува прво да ги проверите деталите за производот. Ако имате било какви прашања, ве молиме консултирајте се со нашите услуги на клиентите.3.Следете ги нашите продавници за да станете наши следбеници. Ќе добиете повеќе попусти.4.Ви посакувам среќен живот и среќен шопинг!.

Избор на купувачи..