• Неодамнешно
Бестонзон Постави 15х Транспарентна Хидропонска Стаклена Цевка Вазна Сад За Уредување Цвеќиња Хидропонски Цвет Декор За Домаќинство Бело
zoom_in

Бестонзон Постави 15х Транспарентна Хидропонска Стаклена Цевка Вазна Сад За Уредување Цвеќиња Хидропонски Цвет Декор За Домаќинство

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис r. r. Изработен Од високо боросиликатно стакло и пластичен материјал, овој комплет алатки за уредување цвеќиња, вклучувајќи куки во форма на 14 S, вазна со 8 цевки, четка од 1 цевка, е издржлив и практичен, совршен за садење некои хидропонични растенија или украсување цвеќиња во дневна соба или во балкон. Едноставен и елегантен дизајн. Но, не монотоно!R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Бела.р. - Материјал : високо боросиликатно стакло и пластика.р. - Големина На Цевка : Прибл. 15 х 2,5 х 2,5 см / 5,9 х 0,98 х 0,98 инчи.р. - Големина На Пакување : Прибл. 18 х 10 х 10 см / 7.1 х 3.9 х 3.9 инчи.р. - Изработен од високо боросиликатно стакло и пластичен материјал, издржлив и практичен.р. - овој комплет алатки за уредување цвеќиња, вклучува куки во форма на 14 Секунди, вазна од 8 цевки, четка од 1 цевка.р. - Совршен За садење некои хидропонски растенија или украсување цвеќиња во дневна соба или во балкон . р. - Вазни за Епрувета може да се изберат за да одговараат на различни букети зеленило.р.

Избор на купувачи..