• Неодамнешно
Хавајски Дизни Лило & Бод Кошули За Деца Возрасни Краток Ракав Летна Плажа Кошула Повик Копче Надолу Кошули
zoom_in

Хавајски Дизни Лило & Бод Кошули За Деца Возрасни Краток Ракав Летна Плажа Кошула Повик Копче Надолу Кошули

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип На Затворање : Копчиња. Тип на издание : Лабава. Еластичност : Микро-Еластичност. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Дневно,Патување, Одмор. Материјал : Полиестерски влакна. Деколте : Јака За Кошула. Шема : Дизни Бод. Стил : Секојдневен-Овие Хавајски Кошули Со Кратки Ракави беа направени од конструкција што дише лесна и удобна. -Редовно вклопување, лесно, затворање со копчиња низ целата кошула за печатење со раширена јака и краток ракав. - НЕ се намалува по миењето : кошулата нема да се намали по миењето со полиестер.

Избор на купувачи..