• Неодамнешно
Женски Оглавник Без Прерамки Прстенест Елек Мини Фустан Забава Цврст Фустан Без Ракави Кружен Шуплив Фустан Висечки Фустан Со Разделен Врат Фустан Без Ракави Фуст
zoom_in

Женски Оглавник Без Прерамки Прстенест Елек Мини Фустан Забава Цврст Фустан Без Ракави Кружен Шуплив Фустан Висечки Фустан Со

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

: 3 X-Голема Биста : 102cm/40.68 " Должина : 84см/33.Добредојдовте во ПРОДАВНИЦАТА НА ИФПВМ, ви посакувам среќен шопинг . Измијте ја облеката со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши. Fre големина : XXL Големина. По обработката, ефектот на сликата се уште може да се постигне.

Избор на купувачи..