• Неодамнешно
Женски Еден Костим За Капење Возрасни
zoom_in

Женски Еден Костим За Капење Возрасни

DEN 479.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

ЛИСА сакајте ја вашата големина секогаш женска Раја едноделен костим ЗА капење ЛИЗА сакајте ја вашата големина секогаш женска Раја едноделен костим за капење. UPF 50+ материјал ЗА заштита ОД УВБ иv и безгрижно сонце; 4 насочена ткаенина за истегнување за удобност и долготрајно вклопување; Мека зашиена во чаши за удобност; повлечете го затворачот. Стилски едноделен со удобно вклопување и ласкав дизајн; модни костими за капење кои ве штитат од сонце и се направени со покривање и поддршка. Издржлив и долготраен костим за капење кој е дел од вашата основна летна облека; брзо сушење едноделен костим за капење што едвај чекате да го носите во вода на базен или плажа. Оставете впечаток покрај базенот во нашата смела решетка сари едноделна. Ова прекрасно едноделно нуди умерено покривање со решеткаст детален длабок v-врат напред, со секси низок v-назад. Чашите се лесно обложени и додадовме внатрешен панел за напојување на вашиот стомак за да ги изедначи и ласка вашите облини.

Избор на купувачи..