• Неодамнешно
Машки Кошули Дозвола За Кратки Ракави Машка Хавајска Кошула За Плажа Летна Бохо Кошула
zoom_in

Машки Кошули Дозвола За Кратки Ракави Машка Хавајска Кошула За Плажа Летна Бохо Кошула

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Машка Хавајска Кошула За Плажа Летна Бохо Кошула карактеристики : 1. Краток ракав, Опуштен, безгрижен став, ленена кошула може да направи да се чувствувате кул и удобно во жешкото лето. ЗАБЕЛЕШКА : Машинско перење, ладно нежно, капе рамно сушење во сенка. Погоден за fall и пролет. 8 onnormal0 информации За Производот : Сезона : Лето : Повод За Мажи : одмор, дневно, роденден, aut, танцова изведба, забава, свадба, работа, одмор дома итн. ДИЗАЈНЕР ВЕЛИ-БЕЛЗЕЛИ прави квалитетна облека која е безвременска и едноставна.

Избор на купувачи..