• Неодамнешно
Жените Меки Фау Крзно Пријатна Куќа Влечки Мода Симпатична Крзнена Зајаче Топката Врвот Затворен Дома Чевли Не-лизгање
zoom_in

Жените Меки Фау Крзно Пријатна Куќа Влечки Мода Симпатична Крзнена Зајаче Топката Врвот Затворен Дома Чевли Не-лизгање

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пикадинис Жени Меки Вештачко Крзно Пријатни Домашни Влечки Мода Симпатична Крзнена Топка За Зајаче Врвни Внатрешни Домашни Чевли Нелизгачки гумен ѓон. Пријатни и Удобни-супер Меки крзнени крзнени чевли за куќи, заедно со меки облоги од вештачко крзно што дишат, држете ги нозете подалеку од студенило. Овие топли влечки се погодни за студена зима, fall и пролет. Одлично за носење во затворена куќа, спална соба, кујна, трпезарија, работна соба итн. Носете ги овие прекрасни влечки и опуштете се дома. ●Мек и Анти-прескокнувачки Ѓон-чевлите се изработени од нелизгачки и задебелен ѓон и вештачко крзно, што е отпорно на лизгање и удобно за носење. Ѓонот прифаќа тродимензионална текстура за да го зголеми своето триење за да ја подобри способноста за спречување на лизгање. Дајте ви удобно, безбедно, топло искуство. _Модерен и Симпатичен Дизајн-Слатки крзнени влечки со нејасна топка за зајаче, супер убава, топла и нежна. Унисекс возрасни чевли за носење, Лесно И совршено Одговараат на вашиот дневен фустан. Можете исто така да го носите за да го шетате вашето куче или да се дружите. ●КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ-Изработен од висококвалитетно вештачко меко крзно и издржлива гума, нежно загрејте ја кожата. Мека, еластична, удобна, непропустлива, дише, издржлива и топла. Не лесно деформирани или триење на нозете.

Избор на купувачи..