• Неодамнешно
Женски Блузи В-Вратот Работна Облека Блуза, Графички Отпечатоци Жени Маица Краток Ракав Летни Блузи Жолта 2XL
zoom_in

Женски Блузи В-Вратот Работна Облека Блуза, Графички Отпечатоци Жени Маица Краток Ракав Летни Блузи Жолта 2XL

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

47" ракав : 24см/9.90" Ракав : 22см/8. Целосно покажувајќи ја вашата форма.06" висина : 73см/28. Информации за производот : .84" висина : 75cm/29. Врвната ткаенина е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен пад, Летен врв.66" Висина : 72см/28.74" Големина : 2хл сад : 12 биста : 124см/48.63" висина : 76cm/29.26" ракав : 25см/9.

Избор на купувачи..