• Неодамнешно
Дополнителен Капацитет Засилени Висечки Папки Со Датотеки Со Бо Дно, Големина На Букви, 1 Јазиче Со 5 Сечења, Стандардно Зелено, 25 бо
zoom_in

Дополнителен Капацитет Засилени Висечки Папки Со Датотеки Со Бо Дно, Големина На Букви, 1 Јазиче Со 5 Сечења, Стандардно Зелено,

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дополнителен Капацитет Засилени Висечки Папки Со Датотеки Со Дното На Кутијата, 2" Капацитет, Големина На Букви, 1/5-Исечени Јазичиња, Зелена, 25/Кутија Изградена тешка за управување со големи оптоварувања. Патентирано полиламинатно засилување преку горниот раб и долниот преклоп за супериорна издржливост. Вклучени влошки за зајакнување на дното.

Избор на купувачи..