• Неодамнешно
дрпгунли Панталони За Жени Кои Трчаат Брзо Суви Шорцеви Тренингот Еластичен Половината Јога Панталони Спортски Панталони Теретана Шорцеви Жени Полиестер, Спанде
zoom_in

дрпгунли Панталони За Жени Кои Трчаат Брзо Суви Шорцеви Тренингот Еластичен Половината Јога Панталони Спортски Панталони Теретана

DEN 207.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве МОЛИМЕ погледнете ја табелата со големини и внимателно изберете ја вашата големина пред да нарачате, бидејќи е различна од Табелата Со Големини, шорцевите може да бидат лабави од табелата со големини. Големина : Л Половината : 78см/30.73" Должина На Дното : 39см/15.75 " ques Карактеристики : ЛЕСНА НЕГА-БЕЗ НАМАЛУВАЊЕ ; Машинско Перење Ладно / Лежење Рамно или Сушење.16" Должина На Дното : 38см/14. Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите.71 "Колк : 106см/41.Погоден за сите движења, женските спортски шорцеви се класични со прст од делфин и визуелно издолжени нозе. Големина : XL Половината : 82cm/32. Бидете екстра модерни додека ја правите вашата дневна рутинска вежба со овие висококвалитетни шорцеви. €Карактеристики : Класичен дизајн со еластична врвка за влечење и џебови за фукција. Нашите шорцеви доаѓаат со целосна гаранција за задоволство; затоа што ве оставаме со е она за што сме сите. Комплети За Женска Облека Лето,Шорцеви За Вежбање Жени,Летни Тимови За Жени, Шорцеви За Жени,Панталони За Жени, Скортови За Жени Секојдневно Лето,Летни Панталони Жени,Панталони За Жени, Женски Летни Панталони.Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет. : сите за давање на најновата мода на најдобрите цени околу.

Избор на купувачи..