• Неодамнешно
Худини Силиконски Послужавник За Мраз Колинс Со Лесни За Отстранување На Ледените Сфери, Сина
zoom_in

Худини Силиконски Послужавник За Мраз Колинс Со Лесни За Отстранување На Ледените Сфери, Сина

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Худини Силиконски Послужавник За Мраз Колинс Со Лесно Отстранливи Сфери На Мраз, колекција На Сини Садови. Дизајниран да создаде совршено тркалезни сфери на мраз, оваа лента за мраз нуди уникатен и елегантен начин за разладување на вашите омилени пијалоци.Изработена од висококвалитетен силикон, оваа лента за мраз е издржлива и флексибилна, овозможувајќи лесно отстранување на ледените сфери. Живописната сина боја додава боја во вашата кујна или бар област, што ја прави визуелно привлечен додаток.Иновативниот дизајн на оваа лента за мраз се одликува со индивидуални прегради кои создаваат големи, тркалезни сфери на мраз. Овие сфери имаат побавна стапка на топење во споредба со традиционалните коцки мраз, осигурувајќи дека вашите пијалоци остануваат разладени подолго без да се разредуваат. ЛЕСНО ОТСТРАНУВАЊЕ : силиконската мувла создава нелеплива мувла што го ослободува секое сфера мраз со лесен пресврт на фиоката. РАЗНОВИДЕН : Одличен за коктели или доволно тенок за да се вклопи во шишиња со тесна уста. НАДГРАДБА : Замрзнете сок, кафе или кисна мраз со билки и овошје за да додадете стил на вашите пијалоци. СОВРШЕН ПРИДРУЖНИК : ледениот послужавник прави 7 ледени сфери одлични за коктели во колинс, стакло со висока топка или шишиња со тесна уста. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Безбедна машина за Миење садови Со Горна решетка.

Избор на купувачи..