• Неодамнешно
Inktastic Капетан Симпатична, Плови Брод , Едрење-Црвена Сина Подарок Дете Момче Девојка Долги Ракави Маица
zoom_in

Inktastic Капетан Симпатична, Плови Брод , Едрење-Црвена Сина Подарок Дете Момче Девојка Долги Ракави Маица

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа слика содржи сина едрилица (едрилица) и текст "Капетан симпатичен" во сина и црвена боја. Одличен подарок за љубителите на брод, морнар и едрење! Инктастичен Капетан Симпатичен, Пловен Брод , Едрење - Црвено Сино Дете Маица Со Долги Ракави Машки Атлетски ХЕДЕР 2Т.4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. брод наутичка типографија смешни цитат велејќи текст сино црвено светло темно.

Избор на купувачи..