• Неодамнешно
Дтидтпе Жени Модни Дами Палто Јакни Почва Кардиган Џеб Со Долги Ракави Џеб Модна Надворешна Облека Јакна Без Ракави Кардигани
zoom_in

Дтидтпе Жени Модни Дами Палто Јакни Почва Кардиган Џеб Со Долги Ракави Џеб Модна Надворешна Облека Јакна Без Ракави Кардигани

DEN 215.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Слаби Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет, Aut И Зима. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн.76" Ракав : 58cm/22.35"Големина : M Биста : 96cm/37.

Избор на купувачи..