• Неодамнешно
Фурвцлв Вински Бар Кабинет Со Отстранлив Решетката За Вино, Индустриски Бар Кабинети За Алкохол И Очила, Фарма Мини Кафе Бар Алкохол Кабинетот Бар За Дома
zoom_in

Фурвцлв Вински Бар Кабинет Со Отстранлив Решетката За Вино, Индустриски Бар Кабинети За Алкохол И Очила, Фарма Мини Кафе Бар

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Доволно Простор За Складирање И Прилагодливи Полици : лесно држи 12 шишиња вино на средната полица за прикажување. Се одликува со две мрежести врати што се отвораат за да го откријат држачот за матични садови, како и доволно простор за складирање на жестоки пијалоци, додека лавиците за вино од десната страна ви овозможуваат да ги држите омилените гроздобери при рака.

Избор на купувачи..