• Неодамнешно
Маици Мијаилима За Жени Еластична Еднобојна Тркалезна Врата Плетен Капут Со Кратки Ракави
zoom_in

Маици Мијаилима За Жени Еластична Еднобојна Тркалезна Врата Плетен Капут Со Кратки Ракави

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

11" ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини за специфични мерења за да постигнете совршено вклопување.98"Shoulder : 29cm/11. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.91"Size : XLBust : 74cm/29.02" Ракав : 13см/5.02"Sleeve : 13cm/5.Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.56"Shoulder : 30cm/11.41" Рамо : 28см/11.52"Size : MBust : 66cm/25.52" Големина : М Биста : 66см/25.42"Sleeve : 14cm/5. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 112gpackage големина : 25x20x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. Рачно Миење Подобро, Машина За Перење.41"Shoulder : 28cm/11.81"Sleeve : 15cm/5.98" Рамо : 29см/11.20"Sleeve : 16cm/6.13"Shoulder : 31cm/12.72" Големина : Л Биста : 70см/27,56" рамо : 30см/11,81" ракав : 15см/5,91" должина : 45,5 см/17,91" големина : xl биста : 74см/29,13" рамо : 31см/12,20" ракав : 16см/6,30" должина : 46см/18,11" женска еластична Еднобојна Тркалезна врата кратка плетен мантил со ракави карактеристики : љубезно забелешка : Перење препораки на жени против вратот основен врв : Рачно Перење/машинско перење на ниска температура/не Избелувајте/закачувајте или исушете ја линијата Што Ќе Ја зголеми издржливоста На Вашата Облека.72"Size : LBust : 70cm/27.Прилика : Погоден за секојдневно носење, дом, работа, улица, шопинг, запознавање, патување, ноќен клуб.Големина : С Биста : 62см/24.

Избор на купувачи..