• Неодамнешно
Ксисака Машка Атлетска Кошула Со Кратки Ракави Дуксери Спортски Дуксер Летен Каузален Тренинг Маици Со Качулка Кошули Со Копчиња
zoom_in

Ксисака Машка Атлетска Кошула Со Кратки Ракави Дуксери Спортски Дуксер Летен Каузален Тренинг Маици Со Качулка Кошули Со Копчиња

DEN 399.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме запомнете : хемиско чистење, перење, миење ладна машина/миење раце.Машка Маица Со Цврста Качулка Со Кратки Ракави Маица Со Копче За Кратки Ракави Секојдневни Спортски Врвни Блузикарактеристики : 1.77" Големина : MSize. Слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" доколку производите не ги исполнуваат вашите очекувања!. Тој е лесен, не се намалува, не избледува, апсорпција и ја отстранува потта. : Средно : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 108cm/42.45" Рамо : 46cm/18.

Избор на купувачи..