• Неодамнешно
Ociviesr Женски Печатени Здолниште Стил Танкини Костим За Капење Костими За Капење Сет Костими За Капење За Жени Со Шорцеви
zoom_in

Ociviesr Женски Печатени Здолниште Стил Танкини Костим За Капење Костими За Капење Сет Костими За Капење За Жени Со Шорцеви

DEN 543.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

20" должина на панталони : 30см/11. Материјал : Најлон,Полиестер, Спандекс.23" должина на панталоните : 25см/9.43" Половината : 94см/37.86" половината : 90см/35.58" горната должина : 63см/24.44" Должина На Панталони : 23см/9.83" должина на панталони : 24см/9.71" Горна Должина : 58см/22.

Избор на купувачи..