• Неодамнешно
Лии-Светска Пуфер Јакна Машки Машки Памучни Карго Јакни Лесни Палта Стојат Јака Целосна Патент Јакна Ветробрански Џебови Каки, ХХЛ
zoom_in

Лии-Светска Пуфер Јакна Машки Машки Памучни Карго Јакни Лесни Палта Стојат Јака Целосна Патент Јакна Ветробрански Џебови Каки,

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Машки Есенски И Зимски Патент Отпорен На Ветер Повеќе Џебови Отстранлив Качулка Со Долги Ракави Надворешна Јакна Плусatот Палто Вулсезона : Лето,Пролет,Fall,Зима. Пол : Мажи. Материјал : памук, полистер. Тип на шема : боја на почвата. Должина На Ракавот : Долго. Јака : со качулка. Дебелина : Стандард. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=.39 инчи) Мека Ткаенина : Ултра Мек Полиестерски Материјал за Совршена Количина На Топлина. Дизајн На Штитник За брадата : Оваа Јакна Од Руно со Штитник За Брадата Отпорен на Триење за да Ве Држи Подалеку од Непријатни допири. Топло и Удобно : Оваа Машка Јакна Изработена од Ткаенина од Руно со Стоечка Јака и Прилагодлив Раб Го Држи Ветерот Надвор и Обезбедува Моментална Топлина. Џебови : 2 Странични Безбедносни Џебови Со Патент И 2 Внатрешни Големи Џебови За Чување На Вашите Мали Предмети. Погоден За : Сите Активности на Отворено или Во Затворен простор. Оваа Целосна Патент Јакна Може Да Се Користи Како Надворешен Слој или Потопол Среден Слој Под Школка.

Избор на купувачи..