• Неодамнешно
Имате Женско Цветно Копче За Вратот Ретро Градиент Врвови За Печатење Со Кратки Ракави Секојдневна Основна Кошула Лабава Блуза Пуловер Летен Врв
zoom_in

Имате Женско Цветно Копче За Вратот Ретро Градиент Врвови За Печатење Со Кратки Ракави Секојдневна Основна Кошула Лабава Блуза

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

33" рамо : 53. Карактеристики : В Маици За Вратот, Врвови Со Кратки Ракави, Кошули Со Цветни Принтови, Лабав Стил, Дизајн На Копчиња Напред И Градиент, Течен Долен Раб, Цветен Дезен,Женски Летни Врвови,Облечени Врвови за Жени, Врвови Со Туники Со Кратки Ракави За Жени, Трендовски Пролетни Блузи, Стилски И Економичен Главен Производ за Гардероба. Повод : Оваа Симпатична Блузи Може Да Оди Од Плажа Да Работат На Повик Датум Ноќ.66" Должина : 71cm/27.52" Рамо : 46cm/18.

Избор на купувачи..