• Неодамнешно
Врзи Прозорец Завеса Топлинско Изолирани Завеси Прачка Џеб Мода Завеси Панел Прилагодливи Проегирна Градина Еднобојна Виолетова W: 23 xL: 47
zoom_in

Врзи Прозорец Завеса Топлинско Изолирани Завеси Прачка Џеб Мода Завеси Панел Прилагодливи Проегирна Градина Еднобојна Виолетова

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

ПАМЕТНИ ФУНКЦИИ : овие меки и мазни класични завеси за затемнување не само што имаат убав изглед, туку имаат високи перформанси при затемнување на просторијата, топлинска изолација, намалување на бучавата, заштеда на енергија / ефикасност и заштита на приватноста. УПАТСТВА ЗА НЕГА : ладно миење Во Машина на нежен циклус во мрежеста кеса, користете само белило без хлор кога е потребно.24х55, 12"), 140х140см(55, 12х55, 12")Материјал : Полиестерстил : Модерен Дизајн : Џебен Формат На Прачка : Шема На Јаже : стапка на солидна боја : полутранспарентни карактеристики : 1. СУШТИНСКО ЗАТЕМНУВАЊЕ : Изработени од чиста ткаенина за затемнување со тројно ткаење, без хемиска обвивка, овие магични завеси за завеси можат да блокираат 90% сончева светлина и да спречат 100% УВ зраци, без винил и еколошки, безбедни и зелени за деца и расадник. Долготрајната ткаенина всушност ќе омекне и ќе се подобри со повторено перење, а боите ќе ги задржат живописните бои низ годините на перење. Исто така, ја крие шипката за завеси и другиот хардвер на прозорецот за да обезбеди уреден целокупен изглед. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. НАДГРАДЕНА ВЕРЗИЈА : овие мотив прилагодени вратоврска прозорец сенка е надградена, може да се закачи како завеса валансите, прачка џеб нормална завеса,врзуваат сенка со било која висина ви се допаѓа, се осигура дека стилот е жив и рака допир е свиленкаста.37х47, 24"), 120х120см(47, 24х47, 24"), 60х140см(23, 62х55, 12"), 80х140см(31, 50х55, 12"), 100х140см(39, 37х55, 12"), 120х140см(47. Совршен за кујна, соба за појадок, бања, дневна соба и спална соба. Паѓајте суво ниско, доколку е потребно, пеглајте на ладно поставување. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам! ПОЕДИНЕЧНО ПОСТАВЕНО : Продадено по панел, пакетот содржи една убава завеса за врзување на прозорецот.

Избор на купувачи..