• Неодамнешно
Божиќ Туш Завеса Бања Водоотпорен Домашен Декор
zoom_in

Божиќ Туш Завеса Бања Водоотпорен Домашен Декор

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Натпревар за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина, спречувајќи прскање на водата од туш кабината.Еднострано печатење, користејќи техника на сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Лесно чистење, машина,рачно перење во ладна вода, сушење на воздух. Натпревар за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц. Цврста издржлива водоотпорна полиестерска ткаенина, спречувајќи прскање на водата од туш кабината. Еднострано печатење, користејќи техника на сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Лесно чистење, машина, рачно перење во ладна вода. Сув воздух.

Избор на купувачи..