• Неодамнешно
Реконструирана Дополнителна Замена НА КЕРТРИЏОТ ХАЈ За Серијата Лексмарк Жолта
zoom_in

Реконструирана Дополнителна Замена НА КЕРТРИЏОТ ХАЈ За Серијата Лексмарк Жолта

DEN 2191.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

TCT нуди квалитетни lexmark X792 X792 X1 YG Дополнителни касети за замена со Висок Принос кои без напор се вклопуваат во вашиот печатач. Ќе најдете јасни, јасни отпечатоци со постојано темни тонови и остри слики во секоја работа за печатење. Добијте отпечатоци со професионален квалитет секој пат и зачувајте пакет со висококвалитетни материјали за печатење На Вистински Тонер во Боја!Квалитет На Печатење Над Вашите Очекувања! Вистинскиот Тонер за Боја Е американски снабдувач на врвни и висококвалитетни касети со мастило, касети со тонер и материјали за печатење. Нашите компатибилни касети се подложени на тестови за обезбедување квалитет поставени според СТАНДАРДИТЕ SMTC и ISO и доаѓаат со гаранција за дефект на производителот од 1 година. Заменува ОЕМ# : X792 X1 YG. Боја На Производот : Жолта. Количина На Кертриџ : Едно Пакување. Принос На Страница : 20000. Компатибилни Печатачи : ЛЕКСМАРК X792.

Избор на купувачи..