• Неодамнешно
Кавеитл Блузи За Жени, Женски Секојдневен Летен Печатен Резервоар Без Ракави Блуза Блуза Црна, М
zoom_in

Кавеитл Блузи За Жени, Женски Секојдневен Летен Печатен Резервоар Без Ракави Блуза Блуза Црна, М

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Обичен Летен Печатен Резервоар Без Ракави Блуза На Вратот На Вратот : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Повод : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, заминување, домашна облека за жени, девојки и тинејџери 5. Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време. Season : Spring,summer,Fall Gender : Womens Occasion : Daily,Fashion Material : Polyester Style : Casual,Fashion Fit : Одговара на големината како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Големина.USUKEUBust Length MMedium6103696cm/37.80"67cm/26.38"Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 96cm/37.80 "Должина : 67cm/26.38" Ова Е азиската големина, ве молиме изберете ја вистинската големина според деталниот водич за мерење на големината пред купувањето за да избегнете непотребни проблеми предизвикани од несоодветна големина. Поради светлината за снимање, вистинската боја може да биде различна од сликата, што е нормално. Тип : маици за вратот на екипажот за жени, маици за жени, женски маици,женска маица,маици за жени,маици за жени,маици за жени,врвови на вратот на екипажот за жени,женски маици,женски кошули,кошули со кратки ракави за жени,кошули за жени, маици за жени лабаво вклопување, опремени маици за жени. Прилики : погоден за трчање, вежбање, спорт, салон, одличен за летно секојдневно носење. Безбедност и Сигурност на производот : безбедноста И сигурноста на Производот се многу важни за угледот на бизнисот. Обезбедувањето безбедни и сигурни производи е од фундаментално значење за нашиот бизнис и ние строго ќе се придржуваме до сите релевантни стандарди за производство.

Избор на купувачи..