• Неодамнешно
Ветеринар Чист Памук Печатени Фризерски Совет Обврзувачки Капи Креативни Обрасци Лекар Медицинска Сестра Дише Пот Апсорбира Медицинска Сестра За Лекар Медицинск
zoom_in

Ветеринар Чист Памук Печатени Фризерски Совет Обврзувачки Капи Креативни Обрасци Лекар Медицинска Сестра Дише Пот Апсорбира

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис. Дали сте во потрага за себе? Дојдете да ги погледнете нашите креативни и модерни подготвени за вас! Неговиот цртан дизајн е погоден и за машки и за женски. Тоа е супер и удобно за носење и дише. Чувајте ја потта од капење, го одржува челото суво и удобно. Ова е топол додаток за медицински сестри, хирурзи, лекари и други професионалци. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Памук. - Големина : Околу 53 х 13,5 х 0,1 см. - материјал за издржлива употреба. Лесно се мие и суши. - Цртан печатен дизајн со пријатна боја што нема да изгледа премногу здодевно. - Дише и пот-адсорпција за удобно носење. - Погоден и за мажи и за жени. Designономски дизајн за кратка до долга коса. - Соодветно прилагодено за совршено поставување на главата. Нема премногу тесни или премногу лабави. - Применливо за лекари, медицински сестри, фармацевти, анестезиолози, персонал, козметолози, стоматолошки професионалци. 1 х. материјал за издржлива употреба. Лесно се мие и суши. Цртан печатен дизајн со пријатна боја што нема да изгледа премногу здодевно. Дише и пот-адсорпција за удобно носење. Погоден и за мажи и за жени. Designономски дизајн за кратка до долга коса. Соодветно прилагодено за совршено поставување на главата. Нема премногу тесни или премногу лабави.

Избор на купувачи..