• Неодамнешно
Женски Чизми За Средно Теле-Божиќен Моден Патент За Средно Теле Зимски Момчиња Чизми За Пешачење Топли Чевли За Одење Женски Женски Чизми Дозвола
zoom_in

Женски Чизми За Средно Теле-Божиќен Моден Патент За Средно Теле Зимски Момчиња Чизми За Пешачење Топли Чевли За Одење Женски

DEN 687.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стил на пети : Зашилен прст.5 еу : 38 цн : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24,5 См/9,7" ШИРОК СТАПАЛО : 9-9, 5 СМ/3,5-3,7"Големина : 40 сад : 8,5 велика британија : 6 Еу : 39 цн : 250 должина на стапалото : 25 см/9,8" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5 СМ/3,7"ГОЛЕМИНА : 41 сад : 9 Велика британија : 6,5 еу : 39,5 Цн : 255 стапки должина : 25,5 см/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5-10см/3,7-3,9"ГОЛЕМИНА : 42 САД : 9,5-10 Велика Британија : 7 еу : 40 цн : 260 Должина на Стапалото : 26см/10,2" ширина на стапалото : 10см/3,9"ГОЛЕМИНА : 43 САД : 10,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7,5 еу : 41 цн : 265 должина на стапалото : 26,5 см/10,4" Ширина На стапалото : 10,5 СМ/4,1". Оваа Женска чизма е погодна за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Опис Пол : жени. Висок Стил На пета : странски потпетици.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3. Метод На Затворање : Патент.

Избор на купувачи..