• Неодамнешно
Hesroicy Платно Детска Торба Со Вкрстено Тело Со Шема На Мечка И Прилагодлив Ремен, Голем Капацитет За Училиште
zoom_in

Hesroicy Платно Детска Торба Со Вкрстено Тело Со Шема На Мечка И Прилагодлив Ремен, Голем Капацитет За Училиште

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Со цртан филм мечка шема дизајн, оваа торба е многу симпатична и популарна. И тој е дизајниран со прилагодлив ремен, кој ви овозможува лесно да ја прилагодите должината.Усвојувајќи мазен дизајн на патент, оваа торба може лесно да се отвори и затвори. И торбата има голем капацитет за задоволување на потребите на children.It изработен е од платнен материјал.Должината на студентската платнена торба е 35см, ширината е 34см, висината е 8см.Симпатична торба е погодна за училиште, отворено, патување итн.Име на предметот : Студентски Платно Багматеријал : Платно Карактеристики : Мечка Патер, Мазен Патент, Прилагодливи Детали За Прерамки : 35см х 34см х 8см/13.78 "х 13.39" х 3.15 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Студентска Платнена Торба (Други Не Се Вклучени) со цртан филм дизајн на мечка, оваа чанта е многу симпатична и популарна. И тој е дизајниран со прилагодлив ремен, кој ви овозможува лесно да ја прилагодите должината. Усвојувајќи мазен дизајн на патент, оваа торба може лесно да се отвори и затвори. И торбата има голем капацитет за задоволување на потребите на децата. Изграден е од платнен материјал. Должината на студентската платнена торба е 35см, ширината е 34см, висината е 8см. Симпатична торба е погодна за училиште, отворено, патување итн.

Избор на купувачи..