• Неодамнешно
Фатуов Палто За Мажи Со Качулка На Отворено до 50% попуст
zoom_in

Фатуов Палто За Мажи Со Качулка На Отворено до 50% попуст

DEN 858.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Капут За Мажи Дозвола-Качулка Отворено до 50% попуст! Поштенски Зимски Долги Ракави Сини Палта . Сезона : пролет/ aut/ зима. Пол : машки. Повод : отворено, слободно време, секојдневно. Материјал : Волнена ткаенина. Должина на ракавот : долг ракав. Тип на шема : цврста боја. Стил : модерен и секојдневен. Одговара : одговара. Дебелина : стандард. Метод на перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење. Ќе добиете : 1 машки капут. Клучен збор : Долга Палто Мажи Мажи Плус Големина Палта Зимски Капут Мажи Машки Капут Менс Долг Капут Тексас Јакна Мажи Машки Капут 50% попуст Од Дозволата! Машки Палто Договор На Денот Премиер Дозвола Под 1 15 Машки Волна Палто Менс Долг Палто Зимски Капут Мажи Зимски Капут Мажи Палто За Мажи Дозвола-Качулка Отворено до 50% попуст! Поштенски Зимски Долги Ракави Сини Палта. Големина Табела : Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 62см/24.41" Рамо : 45см/17.72 "Должина : 68см/26.77" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 63см/24.80" Рамо : 46.5 см/18.31 "Должина : 70см/27.56" Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114cm/44.88 "ракав : 64cm/25.20" Рамо : 48cm/18.90 "Должина : 72cm/28.35" Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 118cm/46.46" Ракав : 65cm/25.59 "Рамо : 49.5 cm/19.49" Должина : 74cm/29.13 " Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 66cm/25.98" Рамо : 51cm/20.08 "Должина : 76cm/29.92". црн петок. дозвола под 10. Последните Се Занимава Само Денес. На Продажба. Договори. Многу е погоден за секојдневно слободно време, работа, улица, отворено, спорт итн. Дизајнот ве прави попривлечни. Ќе ви се допадне. Тоа е исто така топол подарок за и роднини. Машина за перење. Ве молиме изберете ја вашата големина според нашата слика на табелата со големини.

Избор на купувачи..