• Неодамнешно
Елф Костим Божиќ Долги Ракави Кошули За Деца-Млади XSS S L XL-Среќен Божиќ Празник Смешни Божиќ Мета За Момчиња За Девојчиња
zoom_in

Елф Костим Божиќ Долги Ракави Кошули За Деца-Млади XSS S L XL-Среќен Божиќ Празник Смешни Божиќ Мета За Момчиња За Девојчиња

DEN 239.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Божиќна Младинска Кошула Со Долги Ракави За Момчиња За Девојчиња Графички Костим За Елф Од Памучна Маичка! Божиќ Е еден од најважните и омилени празници! Изразете им благодарност и љубов на вашите најблиски со нашата нова колекција Божиќна облека! Внимателно проверете ја табелата со големини и направете избор за себе. Направете совршен Божиќен подарок за себе и за вашите најблиски! Материјал-100% Памучна Графичка Божиќна Младинска Кошула Со Долги Ракави Елф Костим. Графичкиот принт во нашите кошули е отпечатен во САД; со користење на мастила отпорни на бледнее со фин квалитет и најнови техники за печатење кои обезбедуваат долготрајна и живописна завршница. Информации за големината : - XS, S, M, L, XL. На возраст од 6 години до 16 години. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини за да ги видите деталите за нашите големини и изберете соодветно за себе или за вашите најблиски. Ве молиме имајте предвид дека нашите дизајни може да изгледаат помали во поголеми димензии. Инструкции за перење : Оваа облека може да се пере во машина, издржлива, многу лесна за нега материјал. Божиќна Маица Долг Ракав За Деца Божиќна Кошула Празнична Маица Џемпер Елф Костим Семејство Божиќна Дедо Мраз Божиќна Младинска Маица Смешен Подарок За Деца Зима Среќен Божиќ Викенд Графичка Маица Момчиња Девојчиња Елка Божиќна Елен Дедо Мраз Капа Среќен Божиќ Грд Божиќ Драг Дедо Мраз Момче Девојка Памук Врвот Подарок Маици Колекција Облека Дуксер За Деца.

Избор на купувачи..