• Неодамнешно
Самикар Женски Летен Солидна Боја V-Вратот Копче Врвот Темперамент Тенок Одговара Чипка Долги Ракави Ревер Кошула
zoom_in

Самикар Женски Летен Солидна Боја V-Вратот Копче Врвот Темперамент Тенок Одговара Чипка Долги Ракави Ревер Кошула

DEN 335.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина Шема : . Големина : С Биста : 92см/36.22" Ракав : 59см/23.23 "Должина : 69см/27.17". Големина : М Биста : 97см/38.19 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 70см/27.56". Големина : L Биста : 102cm/40.16 "Ракав : 61cm/24.02 " Должина : 71cm/27.95". Големина : XL Биста : 107cm/42.13 "Ракав : 62cm/24.41 " Должина : 72cm/28.35". Големина : 2xl Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 63cm/24.80 " Должина : 73cm/28.74". Големина : 3 XL Биста : 117cm/46.06 "Ракав : 64cm/25.20 " Должина : 74cm/29.13". Ќе ви се допаднат овие слатки врвови во вашите летни излегувања.Овие врвови имаат посебен со еластично вклопување. Сезона : Пролет, Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. : Имитација памук повлече рамка. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долги Ракави. Јака : V-Вратот. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Врвови Ткаенина : мек материјал, удобен, дише, лесен, пријателски за кожата, супер симпатичен и ласкав. Додаток : со женски врв и блуза, лесно може да се облече или секојдневно. Изгледаат одлично со хеланки, панталони, фармерки, здолништа, шорцеви, чизми, кардигани, јакни, палта итн. Прилика : овој врв е совршен за пролет, лето, fall и зима. Погоден за состаноци, работа, одмор, канцеларија, училиште, бизнис, формално, интервју, на отворено, дома, шопинг, клуб, забава, улица, дневен фустан, одмор, патување и други прилики. Нега на перење : ладно машинско перење или рачно перење/закачување или сушење/без белење/без сушење cleaning.It е совршен подарок За Денот на Благодарноста и Божиќ за мама, сестра, девојка и најдобра пријателка.

Избор на купувачи..