• Неодамнешно
Торба За Намирници За Повеќекратна Употреба, Торба За Купување Намирници, Централна Контролна Цевка Што Може Да Се Пере И Преклопува, Голема Торба За Повеќекратна ?
zoom_in

Торба За Намирници За Повеќекратна Употреба, Торба За Купување Намирници, Централна Контролна Цевка Што Може Да Се Пере И Преклопува,

DEN 160.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Погоден за мажи и жени. торбите за преклопување што може да се преклопат лесно може да се преклопат во прилогот . фамилијарни кеси за повеќекратна употреба ќе престанат да користат пластика. без зафаќање премногу простор. Функција : . Затворање На патент И Многу Џебови-Издржлив метален патент. Овие шопинг .Машина за перење : Не . Вклучен пакет : . Разноврсна Торба И Совршен Подарок за Секого – со непречено ремени, што е доволно долго за повеќето луѓе,удобно и функционално. Совршено е за теретана, спорт, јога, танц, патување, рачен багаж, кампување, пешачење, тимска работа, обука и многу повеќе! Тоа е прекрасна идеја за подарок за секого. Можете да ги преклопите овие торби за купување за повеќекратна употреба во вашиот паричник или автомобил . осум, но доволно силен за да собере тешки намирници како конзервирана храна и . Висок капацитет и издржливост : . високите вреќи за купување за повеќекратна употреба се изработени од најлонска ткаенина со висока густина, светлина внатре .

Избор на купувачи..