• Неодамнешно
Големини на изгрејсонце вештачко новогодишно дрво W Метал штанд, лесно склопување, зелено
zoom_in

Големини на изгрејсонце вештачко новогодишно дрво W Метал штанд, лесно склопување, зелено

DEN 1375.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Боја : Зелена ,. Број на совети : 750 парчиња. Ширина на лист : 2,76 " + 2,76 ", Дебелина на лисјата : 0,0276 " + 0.0276 " ПВЦ материјал; Вклучена е челична основа. Совршен и за затворен и за надворешна декорација. Лесно за поставување и складирање - доаѓа во делови, гранките можат да се склопат. Вештачко новогодишно дрво борово дрво со цврсти метални нозе совршени за затворен и отворен празник, 6 ', зелена.

Избор на купувачи..