• Неодамнешно
Женски Фустани Мини А-Линија Краток Ракав Повик V-Вратот Лето Печатени Фустан Портокал 3XL
zoom_in

Женски Фустани Мини А-Линија Краток Ракав Повик V-Вратот Лето Печатени Фустан Портокал 3XL

DEN 447.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики. Опис : . Материјал : Должина На Ракавот Во Полиестерстил : Должина На Облека Во Краток Ракав : Стил На Вратот На Мини Облека : Стил На В-Ѓердан : Шема На А-Линија : Печатен Стил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Патување. Вклучен пакет : 1 Женски Фустан. Големина : Л САД : 14 Биста : 120см/47.24" Рамо : 63см/24.80" Ракав : 16см/6.30" Должина : 96см/37.80" Големина : XL САД : 16 Биста : 126см/49.61" Рамо : 65см/25.59" Ракав : 16.5 см/6.50" Должина : 98см/38.58" големина : Xxl us : 18 биста : 132cm/51.97" рамо : 67cm/26.38" ракав : 17cm/6.69" должина : 100cm/39.37" Големина : xxxl сад : 20 биста : 138cm/54.33" рамо : 69cm/27.17" ракав : 17.5 cm/6.89" должина : 102СМ/40.16" големина : ххххл Сад : 22 биста : 144см/56.69" рамо : 71см/27.95" ракав : 18см/7.09" должина : 104см/40.94" големина : хххххл сад : 24 биста : 150см/59.06" рамо : 73см/28.74" ракав : 18,5 см/7,28" должина : 106см/41,73" мини врвови за жени,летни врвови Во стилот на кратки ракави со кратки ракави со врат со а-линија. Женски Лето Краток Ракав Мини Со А-Линија V-Вратот Дизајн. Повод : летен фустан за кошула. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок : Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Избор на купувачи..