• Неодамнешно
Винвуд студио типографија и цитати wallидна уметност платно печати „Начинот на кој се чувствувам“ инспиративни цитати и изреки - розова, зелена боја
zoom_in

Винвуд студио типографија и цитати wallидна уметност платно печати „Начинот на кој се чувствувам“ инспиративни цитати и изреки

DEN 768.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Начинот на кој се чувствувам, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата тема за домашни украси. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на типографија со инспиративни цитати и изреки за темата за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Избор на купувачи..