• Неодамнешно
Цврсти термички изолирани изолирани затемнети за затемнување на Даниерис
zoom_in

Цврсти термички изолирани изолирани затемнети за затемнување на Даниерис

DEN 543.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Засилете ја драмата на вашата елегантна дневна соба со додавање на овие термички изолирани изолирани затемнувања на Даниерис. Нивните карактеристики вклучуваат намалување на бучавата, затемнување на просторијата, изолација за заштеда на енергија и заштита од сурова сончева светлина. Прекрасно направени, тие ќе ги обликуваат вашите прозорци додека чуваат несакана светлина, правејќи го вашиот простор за живеење уште пожесток. Закачете ги во вашиот дом денес и направете ги во фокусна точка на секоја просторија што ќе ја изберете. Вклучува 2 завеси на панелот за прозорци. Изолирана - Помогнете му на завесата да ја задржите топлината и ладното полиестерска ткаенина со природни карактеристики на затемнување, густата и тешката должност ги прават драпериите потрајни и долготрајни, ефектот на burlap ќе донесе повеќе гроздобер и благодатни изглед на вашиот прозорец и просторија. Карактеристиките на затемнување вклучуваат намалување на бучавата, затемнување на просторијата, изолација за заштеда на енергија и заштита од сурова сончева светлина. Машината што се мие во ладна вода, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско и топло железо по потреба.

Избор на купувачи..