• Неодамнешно
Радост на секое копнеж срце: Божиќно богослужба
zoom_in

Радост на секое копнеж срце: Божиќно богослужба

DEN 411.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Радоста на секое копнеж срце е празнично Божиќно искуство што го слави раѓањето на нашиот Господ и Спасител Исус Христос преку моќни божиќни пофалби и богослужба песни. Овој неверојатен Божиќен ресурс го создадоа најпродаваниот музички тим за богослужба на Дејвид Мофит, Сју Ц. Смит и Тревис Котрел. Радоста на секое копнежско срце беше напишано за да се пополни празнина за оние цркви кои користат страствена музика за пофалби и обожавање за да им служат на своето собрание и заедница. Радост на секое копнеж срце : Божиќно богослужба (друго).

Избор на купувачи..