• Неодамнешно
Paw Feline Cat Comfort Comfort Cavern Pet Cred
zoom_in

Paw Feline Cat Comfort Comfort Cavern Pet Cred

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Обезбедете ја вашата мачка скутот на луксуз што го копнеат со пештерата за удобност на шепата. Вашата мачка ќе ужива во виткање и релаксирање во приватноста што ја дава ова од еден вид куќиште. Или, ако вашата мачка се чувствува фриска, тие ќе уживаат да играат со фантастичната трим на меки. Отстранливата перница за вметнување ја одржува пријатната писе и целата пештера за удобност се перат, правејќи чистење на ветре. The PAW Feline Comfort Cavern is the purrrrfect gift for the cat in your life.Product Features : Lush Interior for Exquisite Luxury Fanciful Fluff Trim for Playing or Hiding Resplendent Micro Suede Exterior Cuddle Comfort Faux Lambswool Insert Pillow Foam Exterior Walls Provide Support Tufted Insert Pillow is Machine Washable Water-Resistant Polycanvas Base Completely Massabled Imensions : 18 "x 18 " x 12 "Paw Feline Cat Comfort Cavern Pet Bed Bed.

Избор на купувачи..