• Неодамнешно
Замислете следна Јура Светска Доминација Пирораптор XL Позабилна Играчка За Диносаурус За Деца Од Предучилишна Возраст
zoom_in

Замислете следна Јура Светска Доминација Пирораптор XL Позабилна Играчка За Диносаурус За Деца Од Предучилишна Возраст

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Младите расправии со диносауруси можат да ги однесат своите имагинарни авантури на нови височини Со Оваа замислена Слика На диносаурус Од Јура Светска Доминација Пирораптор XL од фишер-Прајс. Стоејќи висок 10 инчи и со подвижни раце и нозе, ова екстра големо дино е подготвено за голема, преправачка игра преправана во акција. Побарајте дополнителни Замислете Светски диносауруси Од Јура, возила и комплети за игри за повеќе претшколска игра! (Секој продаден одделно и предмет на достапност .) Екстра-голем Замислете Следна Играчка за диносаурус Пирораптор инспирирана од Светот На Јура : Доминација. Сликата е висока 10 инчи. Поместете ги рацете и нозете на диносаурусот за пореална акција. Побарајте дополнителни ЗАМИСЛЕТЕ Ги Следните XL фигури за да ја однесете претендентската игра на вашето дете од предучилишна возраст до епски височини! (Секој продаден одделно и предмет на достапност .). Поттикнува имагинативно раскажување приказни играјте за деца од предучилишна возраст на возраст од 3 до 8 години.

Избор на купувачи..