• Неодамнешно
A1HC- Дизајнер рачно изработена гума за гума, обликувана двојна единечна врата, монограмирана, совршена и пофункционална големина
zoom_in

A1HC- Дизајнер рачно изработена гума за гума, обликувана двојна единечна врата, монограмирана, совршена и пофункционална големина

DEN 1919.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

тешки со заострен раб : производот е доволно тежок за да не се разнесе лесно. Вакуум или тресете го душекот редовно за подолг живот. Мат, исто така, има дупки за одвод на задниот дел што го одржува суво во целото време . Замолчените душеци се посилни и секоја мат се произведува индивидуално. Користете на предната или задната врата, внатрешен двор, во гаража, кој било друг влез и каде било таму има голем сообраќај однадвор .

Избор на купувачи..