• Неодамнешно
Уникатни поволни цени, плус големина, плус големина, целосна плочка чипка, панел од пламен, блузи
zoom_in

Уникатни поволни цени, плус големина, плус големина, целосна плочка чипка, панел од пламен, блузи

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опуштете се во обичната леснотија на оваа лесна дама блуза што шармантна со V-вратот за да го надополни секој едноставен и стилски изглед. Оваа блуза со рамо на чипка на чипка додава драматична гроздобер инспирација на V-вратот со целосна плочка цврста боја ткаена блуза. Женска гроздобер шик блуза, лесна и лесна за носење, и на тренд. Мерење (во инчи) Меѓународна големина гарнир на градите ширина на рамото - - hem girth1x - 48 3/8 15 7/8 56 1/42x - 51 5/8 - - 16 1/2 59 1/23x - 55 1/8 17 1/4 634x - 58 5/8 17 7/8 66 1/2 уникатни поволни цени јуниори ' Плус големина целосна плочка чипка табла со палење на блузи Главни : 100% полиестерски трими : 60% најлон 40% памук. Увезени. Краток ракав. Моделот е 5'7 ", 212 фунти одговара на големина 1x. Одделни алишта со ткаенина или боја, железо на ниска температура.

Избор на купувачи..