• Неодамнешно
Главните мекини бели текстура ткаени ватенка, крал
zoom_in

Главните мекини бели текстура ткаени ватенка, крал

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете допир на уникатна текстура во декор на вашата спална соба со главните текови со кршен бел текстуриран ватенка. Модерен декоративен акцент за вашата господар спална соба, гостинска соба или декор на домови, овој ватенка има смачкана текстура на крцкање на јасна бела ткаенина. Овој ватенка е дизајниран да се координира со главните срамни (продадени одделно) за целосен изглед, да се користи како стилско парче за положување, или може да се користи самостојно како пријатно ќебе. Лесен, издржлив и неодоливо мек, ватенка е изработена од микрофибер материјал и е машина што се мие. Можете да го задржите да изгледа и да се чувствувате свежо со машина за перење во ладна вода и сушење на ниско поставување. Мека бела ватенка. Карактеристики мелени текстура на крцкање. Направено од 100% микрофибер. Машинска миење за брза и лесна грижа. Координира со главните срамни. Координацијата на Шамс се продаде одделно. Кил ватенка : . Постелнина за возрасни.

Избор на купувачи..